Strony responsywne


Przypominamy, iż od 21 kwietnia 2015 weszły w życie zmiany w wyszukiwarce Google, podczas korzystania z urządzenia mobilnego, polegające na wyświetlaniu najpierw w wynikach wyszukiwania stron dostosowanych do urządzeń mobilnych (responsywnych).

Z uwagi na rosnąca popularność urządzeń mobilnych takich jak telefony, tablety... zapraszamy wszystkich których strony nie zostały jeszcze przystosowane, aby nie zostali w wynikach wyszukiwania w tyle za konkurencją. 


Sprawdź czy Twoja strona jest odpowiednio przygotowana za pomocą testu zgodności dla urządzeń mobilnych dostępnego pod adresem: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=pl

 

Z uwagi na różnorodność stron, usługa jest wyceniana w zależności od stopnia skomplikowania strony, w opraciu o jej strukturę oraz ew. konieczność modyfikacji skryptów (javascript).
W celu otrzymania wyceny proszę o przesłanie adresu strony www za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres firmy info@360dev.plopracowano na podstawie Google Polska: http://googlepolska.blogspot.com/2015/04/wygodniejsze-przegladanie-wynikow.html